Największy najemca wieżowca Sky Tower na dłużej

2019.10.02

Firma Qiagen, która we wrocławskim wieżowcu Sky Tower posiada swoje Centrum Usług Biznesowych przedłużyła swoją umową najmu zyskując kolejną powierzchnię biurową.

Qiagen to światowy lider rozwiązań „Sample to Insight” w obszarze badań molekularnych. Podpisanie umowy przedłużającej najem w biurowcu Sky Tower, oznacza, że Centrum usług Biznesowych firmy zostanie powiększone o ponad 1 500 mkw. powierzchni biurowej. Spółka, która obecna jest w wieżowcu od 2015 roku jest największym najemcą biurowca.

W Sky Tower mieści się Qiagen Business Services, które odpowiada za procesy finansowe, księgowe, logistyczne, obsługi klienta, jakości, jak i operacje HR, e-Commerce, marketingu oraz tworzenia oprogramowania do zaawansowanych urządzeń służących przy badaniach RNA i DNA. Firma mieści się na pierwszym piętrze Sky Tower i docelowo zajmowała będzie 5 500 mkw. powierzchni. Najemcę reprezentowała międzynarodowa agencja doradcza CBRE.

Przygotowanie dodatkowej powierzchni około 1 580 mkw. dla firmy Qiagen odbywa się równolegle z przebudową strefy food court. W obiekcie Sky Tower trwają również prace przygotowujące strefę Sky Kitchen na parterze kompleksu. W przyszłości rozbudowany ma zostać także punkt widokowy i powstać ma Sky Bar. Dodatkowo, na 1 piętro zostanie przeniesiona kasa biletowa.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.