Kolejny etap Nowej Papierni we Wrocławiu na ukończeniu

2018.11.13

Dwa nowe budynki Nowej Papierni na Przedmieściu Oławskim osiągnęły właśnie stan surowy. Trwają intensywne prace wykończeniowe. Zakończenie realizacji projektu nastąpi w I kwartale 2019 roku.

Dobiega końca realizacja dwóch 7-piętrowych budynków Ultra Nova, na terenie Nowej Papierni przy ulicy Kościuszki 142A we Wrocławiu. Nowe budynki nawiązujące do historycznego charakteru całego osiedla są już prawie gotowe.

Dwa nowe budynki C1 i C2 Nowej Papierni na Przedmieściu Oławskim osiągnęły właśnie stan surowy. Obecnie trwają intensywne prace wykończeniowe przy elewacji i w środku. Montowane są okna oraz instalacja sanitarna i elektryczna. Generalnym wykonawcą inwestycji jest spółka Awbud, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia AP Szczepaniak.

W budynkach Ultra Nova powstaje łącznie 156 mieszkań w stylu loftowym o metrażach od 30 do 95 mkw. i układach pomieszczeń od 1 do 4 pokoi. 57 mieszkań jest w budynku C1, dobudowanym do już istniejącego, a 99 w budynku C2.

Na dziedzińcu pojawi się m.in. niewielki plac zabaw dla dzieci i miejsca na rowery. Ceny mieszkań zaczynają się od 343 tys. Deweloperem jest RED Development.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.