Kameralny biurowiec na wrocławskim Borku

2016.06.14

Do sprzedaży wprowadzone zostały lokale biurowo-usługowe w budynku biurowym Cluhouse, który powstanie przy alei Hallera we Wrocławiu. Inwestorem projektu jest firma Archicom.

Clubhouse będzie 3-kondygnacyjnym biurowcem o powierzchni około 2000 metrów kwadratowych. Budynek powstanie na działce obok realizowanego projektu mieszkaniowego Ogrody Hallera, których deweloperem jest również spółka Archicom.

W ofercie do nabycia są lokale usługowe na parterze oraz biurowe na piętrach o powierzchni od około 100 do 500 mkw. W obiekcie może pracować około 100-120 pracowników. Na terenie inwestycji znajdą się również stojaki na rowery oraz 38 miejsc parkingowych dla miłośników czterech kółek.

Clubhouse będzie miał na swoim wyposażeniu otwieralne okna oraz zaplecze przystosowane do montażu klimatyzacji oraz sieci telekomunikacyjnych. Wysokość lokali przekraczająca 3,5 m sprawia.

Generalnym wykonawcą biurowca jest wchodząca w skład Grupy Archicom spółka Archicom sp. z o.o. Realizacja Inwestycji sp. k. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na połowę 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.