Biurowiec City Forum we Wrocławiu już w budowie

2017.08.02

W czerwcu rozpoczęła się budowa nowoczesnego biurowca City Forum we Wrocławiu, którego inwestorem jest firma Archicom. Inwestycja powstaje przy Placu Wróblewskiego, u zbiegu ulic Traugutta i Pułaskiego.

Biurowiec City Forum będzie nowoczesnym kompleksem biurowym realizowanym w dwóch etapach. Dwa budynki - City One i City 2 będą 7-kondygnacyjnym biurowcami w standardzie technicznym klasy A. Łącznie zaoferują około 24 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu, po 12 000 mkw. każdy.

Kompleks będzie miał wewnętrzne patio, gdzie pracownicy będą mogli odpocząć wśród zieleni czy spotkać się w kawiarni. Na parterze znajdzie się przestrzeń handlowo-usługowa.

Przyszli najemcy City Forum będą mogli korzystać z ogólnodostępnego parkingu rowerowego oraz pełnego zaplecza w postaci szatni i natrysków. W parkingu podziemnym, jak i na miejscach zewnętrznych znajdzie się łącznie 280 stanowisk dla aut.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest spółka wchodząca w skład Grupy Archicom - Archicom Sp. z o.o. Realizacja Inwestycji Spółka komandytowa, a za projekt architektoniczny odpowiada Archicom Studio.

Pierwsi najemcy będą mogli się wprowadzić do biurowca City Forum pod koniec 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.