Inwestycje śląskie

Forum

  • Gwiazdy Gość
    Nie to nie jest gwiazda pierwsza a szósta!
    86a to gwiazda siódma..
    Liczymy od bogucickiej!
  • Ktos Gość
    A PO LATACH wychodzi ze BALKONY NIE MAJĄ SPADÓW, stoi na nich woda, deszczówka zalewa mieszkania. AZ w końcu kiedyś te balkonu się zarwą! A w sypialni słychać sąsiada jak puszcza bąki za ścianą w łazience i wszystko inne co tam robi.
    W nocy spać nie można gdy sąsiad bierze prysznic ,bo woda aż huczy w rurach!! Zero izolacji w ścianie łazienki!! Dobrze że opuściłam to miejsce. ZWYKŁA Pato deweloperka!!! Zero prywatności
  • cyborg12345678910111213 Gość
    fajny budynek
  • Gość Gość
    Jeżeli jakość mieszkań będzie taka, jak jakość roboty, którą oglądamy na co dzień - samochód prywatny uszkodzony przez ładunek, który spadł z dźwigu, trzykrotne uszkodzenie wodociągu w ciągu tygodnia - to żal nabywców tych lokali...
    Aha, i jeszcze kierownik budowy, który sam o sobie mówi, że jest "do niczego", bo nie odpowiada za te wszystkie klęski...
  • Cj Gość
    Potężna nazwa, słaba budowa
  • wanda 2.0 Gość
    To jest tak brzydkie!
  • oxygad Użytkownik
    Te 140 i 80 też niepewne. Poza kiepską wizualizacją (proporcje do KTW nieudolnie pokazane) nic kompletnie się nie mówi.

zobacz więcej...