Inwestycje w Żorach

Forum

 • Żorzanin Gość
  Szkoda że teren na wizualizacjach ma się nijak do rzeczywistości otoczenia wokół tego obiektu
 • aleksandra Gość
  Galeria się rozwija także pewnie będzie coraz więcej sklepów ;)
 • kazik Gość
  fajnie, brakowało nam takiego miejsca w Żorach. odwiedziłem już kilka razy i bardzo mi się podoba :)
 • Yola Użytkownik
  Wizualnie bardzo ładna galeria, polecam zwrócić uwagę na zdobienia i elewację związaną ze Śląskiem i samymi Żorami :)
 • ×! Gość
  A ja pujde 16 lispada do empiku i. Home ed you i spozwczego
 • PATRYK Gość
  W Żorach w pobliżu Stokrotka powstanie Galeria Wiślanka.

  W pobliżu działa supermarket Stokrotka, market, Leroy Merlin, Decathlon oraz Mc Donald’s.

  Lidl najemcą Galerii Wiślanka w Żorach. Otwarcie w 2019 roku.

  Wiślanka z jedynym w Żorach kinem wielosalowym.

  Helios to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 45 multipleksami z 257 ekranami i ponad 50 tys. miejsc. Sieć rozwija swoją działalność głównie w małych i średnich miastach, ale obecna jest również w największych aglomeracjach w Polsce – m.in. w Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu a niedługo również w Warszawie. Kino w Żorach zaoferuje gościom 7 w pełni nowoczesne, klimatyzowane sale kinowe z barem kinowym z łączną ilością 650 miejsc.

  Za rok w Galerii Wiślanka ruszy Pepco.

  Lokalizacja inwestycji (wg. badań GFK: 752 tys. osób w strefie dojazdu do 30 minut) zapewni klientom z całego regionu szybką komunikację z obiektem. Atrakcyjność handlową terenu wzmocnią oferty pobliskiej strefy handlowej supermarketów Stokrotka, marketu DYI Leroy Merlin, sieci sportowej Decathlon oraz restauracji Mc Donald’s i KFC.
 • PATRYK Gość
  W Żorach, spółka Błysk Investment Group wybuduje pierwsze w tym mieście centrum handlowe. Przy ulicy Katowickiej powstanie Galeria Wiślanka, która pierwszych klientów przyjmie w 2019 roku.  Galeria Wiślanka w Żorach będzie obiektem, który zaoferuje około 60 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych na powierzchni 16 000 metrów kwadratowych. W parku handlowym znajdzie się duży market spożywczy oraz pierwsze w Żorach wielosalowe kino.

  Inwestycja powstanie przy głównym skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 935, pomiędzy ulicami Katowicka, Pszczyńska i Nad Rudą. Galeria Wiślanka sąsiadować będzie z supermarket Netto, marketem Leroy Merlin, Decathlonem oraz restauracją McDonald's.

  Inwestorem jest spółka Błysk Investment Group, a komercjalizacją galerii zajmuje się Mallson Polska. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Mofo Architekci. Galeria zostanie otwarta w pierwszej połowie 2019 roku.

zobacz więcej...