Zakończyła się modernizacja Centrum Handlowego Auchan Żory

2018.12.28

Kilka miesięcy trwały prace remontowe wnętrz Centrum Handlowego Auchan Żory, które istnieje na lokalnym rynku od prawie 18 lat.

Ceetrus Polska, jako właściciel i zarządca, zakończył modernizację Centrum Handlowego Auchan Żory, dzięki któremu można już korzystać z odnowionych, nowoczesnych przestrzeni, m.in. strefy restauracyjnej, pokoju rodzica i dziecka oraz pasażu i toalet.

Już od wejście do budynku można zauważyć zmiany. W pasażu została wymieniona podłoga oraz oświetlenie, a ściany pomalowano na jasne kolory. Klienci znajdą w nich strefy wypoczynku z wygodnymi meblami. Zmieniono aranżację wnętrza i wyposażenie pokoju rodzica i dziecka, gdzie teraz znajdują się wszelkie sprzęty niezbędne, by przewinąć i nakarmić malucha. Remont przeszła również strefa restauracyjna.

Za projekt odnowionych wnętrz odpowiada pracownia architektoniczna Tremend. Generalnym wykonawcą prac budowlanych była firma J.T. Konkurent.

Centrum Handlowym Auchan Żory ponad 25 sklepów i punktów usługowych. Wśród najemców znajdują się takie marki jak Orsay, Big Star, CCC, hipermarket Auchan, a na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Norauto, Decathlon i stacja paliw Auchan.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.