Lista sklepów i data otwarcia Galerii Wiślanka

2020.09.30

Podana została oficjalna data otwarcia powstającej w Żorach Galerii Wiślanka, w której będzie można zrobić zakupy w jednym z 80 sklepów i punktów usługowych.

Już 22 października br., otwarta zostanie Galeria Wiślanka, która zlokalizowana jest przy ulicy Katowickiej w Żorach. Z tej okazji przewidziano trzy dni pełne atrakcji w postaci atrakcyjnych rabatów i promocji.

Pierwsze centrum handlowe w Żorach i jedno z większych w regionie zaoferuje 20 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu, na której otwartych zostanie 80 sklepów i punktów usługowych. Poziom komercjalizacji galerii wynosi już prawie 100 proc. Realizacja inwestycji przebiega zgodnie z harmonogramem.

Galeria Wiślanka to wiele marek i sklepów, które dotychczas nie były obecne w mieście. Lista sklepów galerii jest bardzo urozmaicona, a wśród najemców znajdziemy takie marki jak: Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, 4F, KS Sport, Monnari, Orsay, Diverse, Solar, Greenpoint, Esotiq, Triumph, CCC, Douglas, Ryłko, Rossmann, Empik, Smyk, RTV Euro AGD, Vistula, Wólczanka, Bytom, Kubenz, home&you, Apart, Yes, Swiss, Vision Express czy Pepco. W części gastronomicznej Galerii Wiślanka otwarte zostaną takie lokale jak: Burgerownia, American Ice Dream, Sopelek czy Lodomania. Głównym operatorem spożywczym został dyskont Lidl.

Centrum handlowe w Żorach to również pierwsze w mieście wielosalowe kino Helios. Dla zmotoryzowanych klientów galerii przygotowano 600 miejsc parkingowych.

Komercjalizacją obiektu zajmuje się firma Mallson Polska, a generalnym wykonawcą inwestycji był Strabag. Oficjalne otwarcie Galerii Wiślanka nastąpi 22 października br.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • albreht
  Gość
  2020-10-01 11:49:10
  no no, zapowiada się ciekawie :D fajnie że się w końcu otwierają!

 • Kamil
  Gość
  2020-10-01 15:13:51
  Odgrzewany kotlet wszystkie sklepy takie jakie są w Focusie i Płazie w Rybniku, myślałem że zaskoczą jakimiś nowymi ,no cóż dalej trzeba będzie robić zakupy w Sferze w Bielsku:(

 • Abi
  Gość
  2020-10-14 17:34:01
  Moim zdaniem bardzo fajnie ,że otwierają bo nie będzie trzeba było jeździć do Jastrzębia czy Rybnika

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.