Inwestycje w Sosnowcu

Forum

 • urbanista_84 Gość
  Już dawno w budowie!
 • Ktoś Gość
  Firma partaczy, właściciele i Pani O.. kłamią na każdym kroku. Nie wywiązują się z terminów. Na wytkniete błedy reagują awanturniczo.
  Trzymajcie się z dala od firmy - oszuści jakich mało.
 • Mieszkaniec Gość
  Niestety wszystko co jest wcześniej napisane jest 100 % prawdą, ubraną w bardzo delikatne słowa. Głównie mam na myśli tego człowieka, który jest odpowiedzialny za sprzedaż nieruchomości. Przestrzegam wszystkich chcących kupić nieruchomość. R. Han do chwili podpisania umowy rezerwacyjnej i wpłaty zadatku jest złotym człowiekiem, który wmówi wszystko zainteresowanej osobie aby tylko doprowadzić do podpisania umowy, po tym czasie wychodzi z niego jakim jest chamem, kłamcą, krętaczem, szują. Oczywiście z wszystkich negatywnych wpisów się wytłumaczy mówiąc, że zawsze znajdzie się jeden czy dwóch klientów niezadowolonych lub też cokolwiek innego by odejść od tego tematu jak najszybciej, a Państwo będąc pod wpływem emocji i nieodpartej chęci kupna swojego wymarzonego mieszkania popełnicie ten sam błąd co mnóstwo ludzi na tym osiedlu i się zacznie batalia z Hanem trwająca miesiące, dziesiątki maili, telefonów, a on za każdym razem będzie robił z Was dosłownie kretynów. Ale żeby nie zostać gołosłownym wystarczy podjechać na osiedle i popytać mieszkańców, najlepiej tych którzy mieszkają w dwóch ostatnich segmentach bo to my jesteśmy na świeżo. Zapewniam, że jak zapytacie o Hana, to posypią się ku...y I inne wulgaryzmy. Mówiąc nazwisko Han na tym osiedlu to jak wsadzić patyk w gniazdo szerszeni. Ciekawe czym się kieruje deweloper trzymając takiego pajaca w swojej firmie, który na każdym kroku zostawia za sobą jedno wielkie gówno - tylko traci klientów. Nie życzę najgorszemu wrogowi takiego pracownika u siebie w firmie.
 • Łukasz Gość
  Deweloper był dla nas dużym wparciem przy zakupie pierwszego mieszkania. Doradził, zmienił plany oraz był z nami przez cały etap projektowania lokalu.
 • Kamil Gość
  Czepek jest wymogiem na niemal wszystkich basenach w Polsce, podobnie jak kąpielówki luźne. To nie utrudnienie tylko znak wysokich standardów higienicznych w naszym kraju.

zobacz więcej...