Inwestycje w Sosnowcu

Forum

 • Mar Gość
  Do tych zadowolonych gdzie byliście.
  Brawa wjazdowa do parkingu podziemnego wiecznie zepsuta parking 3 rszy poprawiali bo ciągle zalany
  Drzwi w paringu tak opsacdzone ze wypadają i ciagle poprawiaja futryny , na smietnikach oszczedzali tylko polowa jest pod zadaszeniem i zamknieta a reszta leży poroealana na chodniku tyle w temacie kto mieszka ten wie o czym mówię.
 • Edek Gość
  To budynek prokuratury rejonowej.
 • Zainteresowany Kupnem Gość
  Witam, jestem na etapie poszukiwania własnego M i rozważam również zakup takowego na osiedlu Apartamenty Słoneczne w Sosnowcu. Państwa opinie są bardzo negatywne i dają dużo do myślenia przed finalną decyzją. Jednak dostanie się na tą stronę wymaga dużo chęci i wysiłku. Być może bardziej odpowiednim miejscem na takie komentarze i jednocześnie ostrzeżenie dla ewentualnych przyszłych kupujących było by zamieszczenie opinii z obszernym komentarzem w "Opinie Google". Dało by to łatwy dostęp do powyższych informacji i być może zwróciło większą uwagę samego Dewelopera. Na zakończenie życzę wszystkiego dobrego i mimo wszystko jak najwięcej radości z nowo zakupionych apartamentów.
 • Szacunek to Wszystko Gość
  Nie rozumiem po co hejtować informacje na tym portalu. Czy Urbanity nie posiada moderatora forum?
 • Ktoś Gość
  Firma partaczy, właściciele i Pani O.. kłamią na każdym kroku. Nie wywiązują się z terminów. Na wytkniete błedy reagują awanturniczo.
  Trzymajcie się z dala od firmy - oszuści jakich mało.

zobacz więcej...