Sosnowiec - herb

Sosnowiec

Współtworzyli
Grand Grand
100
Miniaturka Apartamenty Słoneczne

Apartamenty Słoneczne
Sosnowiec

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Klimontowska
Kod pocztowy
41-200
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
ukończony
Zakończenie budowy
2019

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
5
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
122
Lokale handlowo-usługowe
7

Opis

Sosnowiecki zespół bloków mieszkalnych przy ulicy Klimontowskiej. Budowa Apartamenty Słoneczne zakończyła się w 2019. Niedaleko stoją Osiedle Na Wzgórzu i zespół budynków Dawna elektrownia Renarda oraz budowane są Apartamenty na Wzgórzu.

Informacje dodatkowe

 • inwestycja realizowana w trzech etapach
 • powierzchnia mieszkań kształtuje się od 45 do 93 m2 co rozkłada się na 2 do 5 pokoi
 • 6 sierpnia 2012 roku segmenty A, B i C decyzją Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Sosnowcu otrzymały pozwolenie na użytkowanie
Ostatnio zmodyfikowano 2020-02-11 11:54:46

Forum opinii Apartamenty Słoneczne


 • Mieszkaniec osiedla
  Gość
  2018-12-27 22:17:14
  Polecam dobrze sie zastanowic przed zakupem, Pan R.H., twarz i jedyny kontakt dla nabywców ze strony spółki ADS Nieruchomości gardzi ludźmi !. Jedyne co potrafi to pokazać swój brak kultury osobistej i pogardę dla już pozyskanych klientów!! Po wpłacie zaliczki jedyne co można od niego uzyskać to chamskie odzywki. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania w nowopowstającej inwestycji zapraszam do świeżo oddanego bloku!! Już z zewnątrz można zauważyć w jakim stanie jest elewacja budynku!! Proszę zwrócić uwagę zwlaszcza na wjazd do garażu. Czy tak powinien wyglądać nowy "apartamentowiec"?? Po wejsciu do środka nie lepiej, wiecznie coś nie działa, budynek nie szczelny ! Pojawiają sie zacieki, a jakby tego było mało w mieszkaniach również wycieki z instalacji wodnej! Problemy z windą i elektryką.. można by długo opowiadać..

 • Mieszkaniec
  Gość
  2019-08-06 08:26:39
  Przedstawiciel dewelopera pozostawia wiele do życzenia swoim zachowaniem. Gardzi ludźmi i sugeruje ze „mieszkanie to nie kapsuła ratunkowa i może przeciekać”.
  Było obiecanych wiele poprawek, do dnia dzisiejszego mieszkańcy sami musza ogarniać drobne prace.
  Pomijam fakt, ze przy większych deszczach mieszkania przeciekają a w garażu stoi woda. Oczywiście ADS umywa ręce bo budynek odebrali wiec teraz Szanowni Mieszkańcy radźcie sobie sami.
  Nie polecam bo stracicie sobie tylko nerwy na użeraniu się z Panem Rafałem H.!

 • Mieszkaniec
  Gość
  2019-08-07 15:22:50
  W pełni zgadzam się z powyższymi opiniami. Standard daleko odbiega od ceny jaką trzeba było zapłacić. Mnóstwo usterek i niedoróbek. ADS oddaje budynki niedokończone, zniszczone jeszcze na etapie prac budowlanych i umywa ręce. Deweloper blokuje numery telefonów właścicieli, aby ograniczyć do minimum możliwość kontaktu. Na maile nie odpisują. 5 letnia gwarancja?? To co oni wyprawiają nadaję się do prokuratury!! Blok oddany do użytku prawie rok temu i do dziś jest zalewany podczas opadów deszczu!! Zarówno części wspólne jak i mieszkania!!

  Zagospodarowanie terenu dookoła budynku jest piękne tylko na wizualizacjach. Schody do klatki za chwilę spłyną z deszczówką, rośliny "posadzone" przyjęły się może w 20%, folie porywające skarpy zostały zdmuchnięte przy pierwszym wiekszym podmuchu..
  Można by pisać cały dzień.. na prawdę radzę wszystkim potencjalnym klientom poważnie zastanowić się nad wyborem tego dewelopera..
  Zderzenie z rzeczywistością jest już po podpisaniu pierwszej umowy, gdzie głowny kontakt p. Rafał H. pokazuje kunszt braku kultury osobistej. Pogarda i chamstwo na każdym kroku. Lepiej chyba zakupić "kapsułe ratunkową" :-) i żyć kilka lat dłużej bez starganych nerwów.


 • Klient
  Gość
  2020-01-24 17:04:32
  Przecież han to taki cham, takim był i pozostanie a potencjalni klienci niech lepiej trzymają się z daleka, bo setki tysięcy za piękne słówka i wizualizacje to zdecydowanie za drogo

 • Mieszkaniec
  Gość
  2020-04-27 23:51:17
  Niestety wszystko co jest wcześniej napisane jest 100 % prawdą, ubraną w bardzo delikatne słowa. Głównie mam na myśli tego człowieka, który jest odpowiedzialny za sprzedaż nieruchomości. Przestrzegam wszystkich chcących kupić nieruchomość. R. Han do chwili podpisania umowy rezerwacyjnej i wpłaty zadatku jest złotym człowiekiem, który wmówi wszystko zainteresowanej osobie aby tylko doprowadzić do podpisania umowy, po tym czasie wychodzi z niego jakim jest chamem, kłamcą, krętaczem, szują. Oczywiście z wszystkich negatywnych wpisów się wytłumaczy mówiąc, że zawsze znajdzie się jeden czy dwóch klientów niezadowolonych lub też cokolwiek innego by odejść od tego tematu jak najszybciej, a Państwo będąc pod wpływem emocji i nieodpartej chęci kupna swojego wymarzonego mieszkania popełnicie ten sam błąd co mnóstwo ludzi na tym osiedlu i się zacznie batalia z Hanem trwająca miesiące, dziesiątki maili, telefonów, a on za każdym razem będzie robił z Was dosłownie kretynów. Ale żeby nie zostać gołosłownym wystarczy podjechać na osiedle i popytać mieszkańców, najlepiej tych którzy mieszkają w dwóch ostatnich segmentach bo to my jesteśmy na świeżo. Zapewniam, że jak zapytacie o Hana, to posypią się ku...y I inne wulgaryzmy. Mówiąc nazwisko Han na tym osiedlu to jak wsadzić patyk w gniazdo szerszeni. Ciekawe czym się kieruje deweloper trzymając takiego pajaca w swojej firmie, który na każdym kroku zostawia za sobą jedno wielkie gówno - tylko traci klientów. Nie życzę najgorszemu wrogowi takiego pracownika u siebie w firmie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.