Inwestycje w Piekarach Śląskich

 • W Piekarach Śląskich powstaje centrum magazynowe Hillwood
  2020-05-12 14:54:19 W Piekarach Śląskich powstaje centrum magazynowe Hillwood

  Rozpoczęła się budowa parku logistycznego Hillwood Piekary Śląskie, który zlokalizowany będzie przy Obwodnicy Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (DW911).

 • Marcredo w Piekarach Śląskich już otwarte
  2014-11-20 12:36:19 Marcredo w Piekarach Śląskich już otwarte

  20 listopada 2014 roku odbyło się oficjalne otwarcie dla klientów parku handlowego Marcredo Center w Piekarach Śląskich. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Hochtief Polska, a inwestorem projektu spółka elbfonds Development.

 • Niebawem otwarcie Marcredo Center w Piekarach Śląskich
  2014-11-05 11:40:21 Niebawem otwarcie Marcredo Center w Piekarach Śląskich

  Trwają zaawansowane prace wykończeniowe w parku handlowym Marcredo Center w Piekarach Śląskich. Już 20 listopada br., pierwsi klienci zrobią zakupy w nowoczesnym centrum handlowym o powierzchni najmu około 8 tys. mkw.

Forum

 • Jaśko Gość
  Czy ktoś wie kiedy oddany zostanie do użytku nowy budynek szpitala ?
 • magda33 Gość
  Z perspektywy emeryta może się wypowiem. Mam niewielką emeryturę, a na leki jednak muszę wydawać sporo, ok 30% pieniędzy. Albo zjem, albo kupię leki. W poszukiwaniu najtańszej apteki w Piekarach Śląskich trafiłem na Zdrowit i zdecydowanie polecam. Niska cena jest, a jak widzą, że ktoś potrzebuje faktycznie to dadzą promocję lub nakierują na alternatywne rozwiązania. Zalecam, jak ktoś ma czas odwiedzić adres Diamentowa 3.
 • dawid Gość
  Marta, jakie CV ? przecież ekipy już są ustawione, myślisz, że się dostaniesz ? Chyba, że jesteś inwalidą do tego studiujesz i chcesz pracować na 1/2 etatu ? :D
 • Michel Gość
  budowa trwa w najlepsze. Bardzo fajnie to wygląda. Na hałdzie, którą burza ma powstać podobno jakieś osiedle.

zobacz więcej...