Inwestycje w Rudzie Śląskiej

 • Rozbudowa Galerii Ruda Śląska o 600 mkw.
  2014-04-08 07:56:29 Rozbudowa Galerii Ruda Śląska o 600 mkw.

  W kwietniu br., ruszyła rozbudowa Parku Handlowego Galeria Ruda Śląska przy ulicy Górnośląskiej. Galeria wybudowana została 2 lata temu. Inwestorem jest grupa kapitałowa DL Invest Group.

 • 2010-04-21 10:29:18 Aquapark w Rudzie Śląskiej powstanie bez partnera prywatnego

  Ruda Śląska przejmuje pełną kontrolę nad budową parku wodnego w tym mieście. Z inwestycji, której koszt wyniesie ok. 80 mln zł, wycofał się dotychczasowy partner prywatny - firma Miastoprojekt Wrocław.

Forum

 • mieszkaniec Gość
  Fakt tempo tej budowy jest masakryczne i troche wspolczuje pierwszym mieszkancom. Buduja po dwa/trzy szeregi na rok, teraz na jesien jak zaczely sie ulewy zaczeli kopac nowe fundamenty, a cale lato czekali nie wiem na co... Co nie zmienia faktu, ze osiedle ma wiele zalet. Lokalizacja super - blisko szkoly i komunikacja nawet ta nocna do Katowic, miejskie ogrzewanie w domku rewelacja co za wygoda, architektura tez mi sie podoba. Kupilem i nie zaluje, bo w mojej czesci akutat juz nic nie beda budowac :) Mysle ze rozsadny kompromis miedzy mieszkaniem a domem wolnostojacym. Fajnie bedzie jak to wszystko skoncza. CPR to relatywnie maly deweloper, ale za to z wielkim inwestorem - Fundusz Gornoslaski. Troche ich to chyba wszystko przeroslo w sensie budowlano-organizacyjnym, ale przynajmniej konsekwentnie zmierzaja do konca inwestycji.
 • cinek Gość
  W dniu 4 września nastąpiło oficjalne otwarcie rynku

zobacz więcej...

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę