Tower Investments kupuje działkę przy Woronicza w Warszawie

2016-11-23 08:53:39

 

Spółka Tower Investments zakupiła działkę przy ulicy Woronicza w Warszawie, która została wyceniona na 8,5 mln zł. W miejscu tym powstać ma budynek mieszkalno-usługowy.

Tower Investments dołączył do grona spółek notowanych na NewConnect

Tower Investments dołączył do grona spółek notowanych na NewConnect

Tower Investments podpisał przedwstępną umowę zakupu działki przy ulicy Woronicza o powierzchni 3 352 metrów kwadratowych. Transakcja oznacza, że warszawski deweloper rozszerza swoją dotychczasową działalność i wchodzi w nowy dla spółki segment rynku. Firma planuje również w 2017 roku przenieść notowania na Giełdę Papierów Wartościowych.


Mamy duże doświadczenie w branży nieruchomości handlowo-usługowych, ale zdajemy sobie sprawę, że potencjał nie kończy się na obiektach stricte komercyjnych. Nasza strategia przewiduje stopniową dywersyfikację działalności deweloperskiej, stąd decyzja o wejściu w sektor usługowo-mieszkaniowy. Planowany budynek przy ul. Woronicza będzie obiektem łączącym funkcję usługowo-handlową z funkcją mieszkaniową. Przy tej okazji chcemy pokazać, że w dogodny dla wszystkich użytkowników sposób, można połączyć różne funkcje w jednym obiekcie gwarantując komfort dla mieszkańców


- tłumaczy Bartosz Kazimierczuk, prezes Tower Investments.

Na zakupionej działce, Tower Investments wybuduje budynek, w którym powstanie około 70 lokali, w tym ponad połowa to lokale mieszkaniowe. Inwestycja ma być gotowa na przełomie 2018/2019 roku.

 

Źródło Urbanity.pl

 

Inne wiadomości o Tower Investments


Centrum handlowe ShopIn powstanie w Jaśle Data 2016-12-06

Forum opinii

 Posty: 1

 strona:  [1]
brewka wierzbno 9 - Gość

 2016-11-24, 08:12:25

Coraz więcej nowoczesnych budynków powstaje w warszawie.To cieszy.

Odpowiedz