Tower Investments ma działkę przy Alejach Jerozolimskich

2018.02.19

Tower Investments przygotowuje się do realizacji inwestycji mieszkaniowo-usługowej przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Za działkę firma zapłaciła 13 milionów złotych.

Nieruchomość gruntowa przy Alejach Jerozolimskich o powierzchni 12 900 metrów kwadratowych, pozwoli spółce Tower Investments zrealizować projekt, który zakłada budowę około 300 mieszkań wraz z lokalami handlowo-usługowymi o łącznej powierzchni 1 500 mkw.

Przyjęta przez nas strategia zakłada stworzenie optymalnego modelu dla inwestycji mieszanych: mieszkaniowych, usługowych i handlowych. Znamy realia dzisiejszego rynku – coraz trudniej o dostępność atrakcyjnych lokalizacji w dużych miastach, dlatego tworzymy projekty mix – zamiast niewielkiego lokalu handlowego realizujemy budynki wielofunkcyjne. Jako nieliczni, mamy kompetencje, odpowiedni know-how oraz doświadczenie, aby oferować i tworzyć takie projekty
powiedział: Bartosz Kazimierczuk, prezes Tower Investments

Inwestycja przy Alejach Jerozolimskich zostanie zrealizowana do 2020/21 roku. Obecnie spółka jest na etapie negocjacji z deweloperami mieszkaniowymi w celu pozyskania partnera do wspólnej inwestycji.

Do 2022 roku deweloper chce mieć w swoim portfelu 10 projektów wielofunkcyjnych mix-use.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Tower Investments

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.