Wielkie plany hotelowej marki Hilton. Szczecin z pierwszym obiektem Hampton by Hilton

2022.05.04

Hilton ogłosił plany budowy kolejnych hoteli sieci Hilton Garden Inn i Hampton by Hilton. W gronie miast, w których otwarta zostanie popularna na całym świecie marka hotelowa jest Szczecin.

Hilton ogłosił plany otwarcia sześciu hoteli w Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii i w Polsce. Inwestycje związane są z ekspansją europejskiego portfolio grupy.

Hilton Garden Inn i Hampton by Hilton funkcjonuje w 23 krajach europejskich, a w ciągu najbliższych pięciu lat marka pojawi się na siedmiu nowych rynkach. Hotele wybudowane zostaną w Berlinie, Poczdamie, Wenecji, Bolonii, Plymouth i Szczecinie.

Podpisana została umowa franczyzowa ze Szczecin Hospitality Group Sp. z o.o., w następstwie której w styczniu 2024 roku otwarty zostanie Hampton by Hilton Szczecin East. Będzie to pierwszy obiekt tej marki w mieście. Nowy hotel, który zlokalizowany będzie po wschodniej stronie Odry, zaoferuje 103 pokoje gościnne. Wśród udogodnień znajduje się m.in. centrum biznesowe, centrum fitness oraz dwie sale konferencyjne, które można będzie przekształcić w jedno większe pomieszczenie na potrzeby imprez.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Hampton by Hilton Szczecin East

Komentarze


  • Krzysiek
    Gość
    2022-05-22 13:46:56
    Nie wyglada tragicznie, ale nie pasuje kompletnie do budynkow w poblizu.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.