Większe Intive w biurowcu Maris w Szczecinie

2018.08.20

Podpisana została nowa, długoterminowa umowa najmu, która zakłada powiększenie zajmowanej powierzchni biurowej przez spółkę Intive o kolejne 400 metrów kwadratowych. Właścicielem budynku jest Arcona Capital.

Zwiększenie o kolejne 400 mkw. powoduje, że Intive zajmował będzie prawie 2 700 mkw. co stanowi niemal połowę powierzchni biurowej szczecińskiego biurowca Maris.

Centrum Biurowe Maris oferuje łącznie 5 455 mkw. powierzchni najmu, rozlokowanej na sześciu piętrach. Pod biurowcem znajduje się hala garażowa na 119 miejsc postojowych. Wśród najemców Maris są takie firmy jak: Mobica, Prudential, Polaris Travels, Jinni.

Mateusz Siejka, Dyrektor Zarządzający Arcona Capital w Polsce komentuje: „To dla nas ogromna satysfakcja, że firma taka jak intive, z którą współpracujemy w Szczecinie już ponad 10 lat, zdecydowała się zostać z nami na wiele kolejnych. intive będąc wiodącą marką w dziedzinie nowych technologii i transformacji cyfrowej nie idzie na kompromisy z jakością, cieszymy się, że Maris i zespół zarządzający budynkiem sprostali oczekiwaniom. Z punktu widzenia Funduszu Arcona Property Fund, będącego właścicielem budynku, to także ważkie wydarzenie, dowodzące, że nasza ocena inwestycyjnego potencjału Marisa i Szczecina, dokonana w związku z zakupem budynku rok temu, była słuszna.”

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.