W kompleksie Nowa Cukrownia powstaje biurowiec Cukrowa Office


2016.09.28
Autor: Urbanity.pl
Trwa budowa nowoczesnego budynku biurowego Cukrowa Office, który powstaje na terenie szczecińskiego kompleksu Nowa Cukrownia. Biurowiec, którego inwestorem jest firma Alsecco, zostanie oddany do użytku w III kwartale 2018 roku.

Cukrowa Office będzie nowoczesnym biurowcem przy ulicy Cukrowej, na terenie kompleksu Nowa Cukrownia. 4-kondygnacyjny budynek zaoferuje ponad 10 000 metrów kwadratowych powierzchni całkowitej, a poszczególne lokale będą miały metraż od 40 do około 2000 mkw. i oddawane będą w standardzie deweloperskim. Cena wynajmu m kw. biura zaczyna się od 30 zł za miesiąc, zakupu - w granicach 3,9-4,9 tys. zł.

Pod obiektem znajdzie się 1-kondygnacyjna hala garażowa, a dodatkowe miejsca postojowe zaplanowano na zewnątrz budynku. Pater biurowca zostanie zagospodarowany pod lokale handlowo-usługowe, a na ostatniej kondygnacji Cukrowa Office zaplanowano centrum fitness.

Część powierzchni biurowej budynku zostanie udostępniona za przysłowiową złotówkę szczecińskim organizacjom pozarządowym.

Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada biuro Wolski Architekci. Pierwsze prace budowlane ruszyły 1 września, a ich zakończenie planowane jest na jesień 2018 roku.

Biurowiec Cukrowa Office stanowił będzie część kompleksu Nowa Cukrownia, który powstaje na terenie o powierzchni 15 000 mkw. i znajduje się pomiędzy ulicami Cukrowa, Południowa i Krygiera. Inwestor posiada pozwolenie na użytkowanie dla około 260 mieszkań w czterech budynkach. Do końca bieżącego roku mają zostać wydane pozwolenia na użytkowanie kolejnych trzech obiektów, a w 2017 roku - także pięć.

Inne wiadomości o Nowa Cukrownia, Cukrowa Office, Alsecco Deweloper, Wolski Architekci

Komentarze


 • szczecinianin
  Gość
  2016-09-29 11:26:46
  wygląda przyjemnie

 • Benq
  Gość
  2016-09-29 17:41:01
  Dobrze że w polskich miastach powstaje coraz to więcej biurowców, a już zwłaszcza dobrze, że poza Warszawą, bo nie jest to jedyne duże miasto w Polsce, a inne miasta nie mogą być pod tym względem zacofane.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.