Gotowy kompleks Baltiq Plaza w Gdyni

2016.03.15

Zakończyła się budowa kompleksu mieszkalno-usługowego Baltiq Plaza, który powstał przy ulicy Świętojańskiej 43-45 w Gdyni. Obecnie trwają procedury odbiorowe, a oficjalne otwarcie inwestycji zaplanowano na koniec przyszłego miesiąca.

Pierwsze prace budowlane na działce przy ulicy Świętojańskiej ruszyły wiosną 2013 roku. Inwestorem oraz generalnym wykonawcą projektu była firma Moderna Investment, a projekt architektoniczny przygotowało biuro Wolski Architekci.

Baltiq Plaza składa się z dwóch budynków o wysokości 21 metrów każdy. Na kondygnacjach od 2 do 6 znajdują się 84 mieszkania, w tym także penthousy na ostatnich piętrach. Wszystkie lokale mają już swoich właścicieli. Parter obiektów został zagospodarowany pod gastronomię z letnimi ogródkami. Poziom -1 to dwa średniopowierzchniowe sklepy oraz część miejsc postojowych, które razem z poziomem -2 tworzą 141 stanowisk.

Plac przy kompleksie wraz z patio jest ogólnodostępny.

Źródło: trojmiasto.pl

Komentarze


  • Ubawiony
    Gość
    2016-04-17 12:38:08
    Ta Moderna Inwestment to jakaś zapyziała firma która prostej budowy nie potrafi oddać w terminie. Dlaczego nie nakładają na nią kar umownych za zwłokę?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.