Szczecin - herb

Szczecin

Współtworzyli
Wo92 Wo92
47
Boyakki Boyakki
31
Grand Grand
16
Miniaturka Osiedle Piastów

Osiedle Piastów
Szczecin, Piastów 40C

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Nowe Miasto
Otaczające ulice
Piastów
Kod pocztowy
71-065
Rodzaj struktury
Budynek
Funkcja główna
mieszkalny
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2017 czerwiec
Zakończenie budowy
2022

Dane techniczne

Opis

Osiedle Piastów to Budowane, szczecińskie osiedle mieszkaniowe w granicach dzielnicy Nowe Miasto przy ulicy Piastów 40C. Budowa zespołu budynków mieszkalnych wystartowała w czerwcu 2017 i dobiegnie końca w 5 lat. W budowę tej inwestycji zainwestowała spółka Siemaszko, natomiast jej konstrukcją zajmuje się spółka budowlana Siemaszko. W odległości 131 metrów znajduje się obiekt biurowy Piastów Office Center, 186 metrów dalej znajduje się osiedle Alsecco Kusocińskiego, a 258 metrów dalej budowane jest Osiedle Ornament.

Ostatnio zmodyfikowano 2020-11-27 10:57:00

Powiązane firmy

Forum opinii Osiedle Piastów


 • mat
  Gość
  2015-09-07 09:44:38
  Czy wiadomo kiedy rozpocznie się i zakończy ta budowa?

 • Majster
  Gość
  2016-02-27 14:46:03
  No to czekamy, aż będzie więcej informacji na temat tej budowy.

 • Mati
  Gość
  2017-04-09 08:45:52
  Wczoraj przechodziłam tamtędy i zauważyłam wywieszone na sąsiednim ogrodzeniu ogłoszenie UM- decyzja o pozwoleniu na budowę właśnie została wydana. Czekamy na dalsze wieści :-)

 • Ksenon
  Gość
  2019-07-19 22:27:51
  Osiedle już zamieszkałe. Na chwilę obecną tylko budynek B1. Budynki B2, B6 i B8 w budowie a B5 w fazie wykańczania. Co mogę napisać o osiedlu... Dobrze ze załapałem się jeszcze na stare ceny. Po budynku B1 nastąpił wzrost cen. Mieszkanie mam wykończone miejsce w garażu kupione. W przyszłości może być problem z parkowaniem aczkolwiek są osiedle które z pewnością maja znacznie mniejsza ilość miejsc. Lokale usługowe jeszcze raczej długo nie będą czynne. Jeśli chodzi o jakość wykończenia to nie oczekujcie cudów. Materiały są raczej budżetowe. Ściany u nas w budynku lane z solidnego betonu zbrojnego i bloczków silikatowych grubości 24 cm. Sąsiadów raczej nie słychać. Jak się pozamyka okna to nawet ruch samochodowy z Piastów jest nie słyszalny. Jednak jakość materiałów wykończeniowych to raczej budżet. Na wizualizacji wygląda to wspaniale. Murki o krowę z cegły nie są nawet zakafelkowane. Jedna z lamp już straciła swój szklany klosz. Dodatkowe instalacje które zrobili po przeprojektowaniu lokali usługowych powodoja że piwnice są o klejone Regipsami w kształcie którego głową nie pojmuje. W piwnicy kafli brak. Windy z poziomu garażu nie ma co naprawdę jest duża wada, a na stronie siemaszki jest napisane że będzie wkazdym budynku. Droga główna ma być oddana na samym końcu co znaczy że jeszcze długo trzeba będzie poruszać się po dziurach i mieszkać na placu budowy. Tarasy nie zabezpieczone i nie zakafelkowane. Wszystko w kwestii lokatora. Parapetów nie ma. Aczkolwiek fajne podejście od strony podwykonawców że można było przeprojemtowac instalacje elektryczna i wodnokanalizacyjna. Nie ma tragedii ale jest też pewien nie dosyt bo właśnie te detale są najważniejsze.

 • Do Ksenon
  Gość
  2019-07-20 08:44:27
  Nie z przymiotnikami piszemy łącznie.

 • Kajo
  Gość
  2019-08-09 07:08:06
  Szczerze pisząc ten projekt jest przeciętny, nie ma charakteru. Łączenie kolorów przypomina bardziej budynek po kosztach, który ledwo co udało się dokończyć.

 • Wincenty
  Gość
  2019-08-30 23:58:53
  Dobrze się mieszka. Ściany, stropy grube drzwi solidne antywłamaniowe. Sąsiadów nie słychać. W budynku B1 36 mieszkań a 48 miejsc w hali garażowej co w dzisiejszym czasie jest ewenementem na skalę polski. Przed budynkiem na lewo się wiśnie jeszcze z 10 aut. Elewacja przy ozdobiona płytką, budynki ładniejsze jak u sąsiada architekta Wiśniewskiego. Po ostatnich burzach nic nie zalewa, aczkolwiek w parkingowcu na - 1 widać jakąś wilgoć. B1 dobra cena w stosunku do jakości. Polecam, zobaczymy jak wyjdą kolejne etapy. Na ten moment wyrastają kolejne budynki. Ściany w koło grube żelbetowe. Bloczki silikatowe grube nie tak jak np w alseco na cukrowni. Centrum osiągalne bez samochodu. Pieszo, kilka Lini tramwajowych, autobusowych. Dobra lokalizacja do życia.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.