Kolejne mieszkania w ofercie osiedla Panoramika

2017.11.17

Rusza przedsprzedaż mieszkań w czwartym etapie szczecińskiego osiedla Panoramika, którego deweloperem jest firma Ronson Development. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Mostostal Warszawa.

Ronson Development rozpoczął przedsprzedaż mieszkań, które powstaną w IV etapie osiedla Panoramika w Szczecinie. Do oferty trafiło kolejnych 111 mieszkań jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych w metrażach od 31 do 100 metrów kwadratowych.

W dotychczasowych trzech pierwszych etapach, Ronson Development sprzedał już ponad 85 proc. lokali mieszkalnych. W przyszłym roku firma planuje uruchomić tam kolejną, zupełnie nową inwestycję.

Szczecin staje się dla nas coraz ważniejszym rynkiem. Jeszcze 3-4 lata temu zakładaliśmy tam roczną sprzedaż na poziomie około 30-40 lokali, natomiast w tym roku sprzedaliśmy w Panoramice już 89 mieszkań, a rok się jeszcze nie zakończył. Ten sukces sprzedażowy zachęca nas do kolejnych inwestycji w tym mieście. W przyszłym roku planujemy uruchomić w Szczecinie zupełnie nowy projekt

- mówi Andrzej Gutowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Ceny w czwartym etapie osiedla Panoramika zaczynają się od 4 977 zł za metr kwadratowy. Najtańsze, jednopokojowe można nabyć już za 166 000 zł.

Docelowo szczecińska inwestycja dostarczy na rynek około 500 mieszkań. Całość została podzielona na sześć etapów, z czego dwa pierwsze są już gotowe, a trzecia faza projektu zostanie oddana do użytku jeszcze w tym roku.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Mostostal Warszawa, z którym Ronson niedawno zawarł umowę na realizację IV i V etapu.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Panoramika I, Panoramika II, Panoramika III/IV/V

Komentarze


  • mieszkaniec
    Gość
    2018-08-19 01:09:12
    Mieszkania są, tylko nie ma gdzie parkować samochodów. Następną inwestycją powinien być parkingowiec albo wielopoziomowy garaż podziemny

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.