Kiedy otwarcie Ikei w Szczecinie? Nowa data otwarcia

2021.01.13

Najprawdopodobniej na początku kwietnia 2021 roku otwarta zostanie pierwsza w Szczecinie Ikea, której budowa trwa od lutego 2020 roku.

Trwają prace wykończeniowe na budowie Ikei w Szczecinie. Do tej pory podawane były dwa terminy otwarcia sklepu - I kwartał 2021 roku lub I połowa br. Przedstawiciele Ikei nie podawali jednak konkretnej daty otwarcia, a w sieci pojawiało się wiele spekulacji o to, kiedy będzie można zrobić pierwsze zakupy.

Portal szczecin.naszemiasto.pl podał pierwszą datę otwarcia, chociaż jeszcze nieoficjalną. Ikea w Szczecinie ma się otworzyć na początku kwietnia 2021 roku, jednak pandemia koronawirusa może oczywiście pokrzyżować te plany.

Ikea w Szczecinie będzie wielkopowierzchniowym sklepem o powierzchni niecałych 29 000 metrów kwadratowych i stanie się pierwszym w regionie sklepem sieci meblowej pochodzącej ze Szwecji. Zlokalizowany u zbiegu ulic Mieszka I i Białowiejskiej sklep będzie jednocześnie ostatnim obiektem szwedzkiej sieci w tradycyjnym formacie.

Przedstawiciele Ikei planują rozwój firmy poprzez realizację sklepów kompaktowych, które wspierać ma e-sklep i nowe showroomy.

Budowa sklepu Ikea Szczecin trwa od lutego 2020 roku, a generalnym wykonawcą inwestycji jest Prime Construction. Projekt architektoniczny obiektu przygotowała pracownia ArchiCe.

Źródło: szczecin.naszemiasto.pl

Inne wiadomości o Ikea

Komentarze


 • ALINA
  Gość
  2021-02-04 13:49:43
  Cieszę się bardzo z otwarcia w Szczecinie sklepu IKEA.
  Często jeżdziłam do Poznania na zakupy. lubię Wasze
  towary i czekam aby urzadzić kuchnię.

 • Björn
  Gość
  2021-02-22 15:15:05
  Nareszcie :):):)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.