Kancelaria prawna w najwyższym biurowcu w Szczecinie - Hanza Tower


2020.04.23
Autor: Urbanity.pl
Powstający budynek biurowy Hanza Tower zyskał nowego najemcę. Kancelaria prawna kupiła powierzchnię biurową w najwyższym obiekcie biznesowym w Szczecinie.

Hanza Tower to powstający w centrum Szczecina przy alei Wyzwolenia 46 kompleks wielofunkcyjny, który oferuje ekskluzywne apartamenty, przestrzeń biurową i komercyjną wraz z wszelkimi udogodnieniami, m.in. strefę SPA z basenem, kluby dla dzieci, nastolatków i dorosłych, oraz pralnię samoobsługową.

Szczeciński wieżowiec liczy 104 metry wysokości i łącznie 30 kondygnacji, z czego 21 mieszkalnych, 4 mieszkalno-biurowe i 2 handlowo-usługowe. W podziemnej hali garażowej znajdują się 403 miejsca dla aut i 120 dla rowerów. Powierzchnia części biurowo-usługowej wraz ze strefą SPA wynosi 10 000 mkw.

Kancelaria prawna kupiła powierzchnię biurową w wieżowcu Hanza Tower. W procesie wyboru lokalizacji biura doradzała firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Hanza Tower oferuje również największe w regionie Centrum Kongresowe o powierzchni 3 000 mkw. Biura w wieżowcu mają metraże od 106 do 816 mkw. W strefie usługowo-handlowej przewidziano restaurację, kawiarnie, a także renomowane sklepy i butiki. Ostatnia, 27 kondygnacja zostanie zagospodarowana pod taras widokowy o powierzchni 200 m kw. z widokiem na panoramę miasta, Jezioro Dąbie i Zalew Szczeciński.

Komentarze


  • Anonim
    Gość
    2021-04-14 18:22:29
    Ktoś wie co to za kancelaria?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.