Hanza Tower z ofertą dla najemców komercyjnych


2019.03.05
Autor: Urbanity.pl
W powstającym apartamentowcu Hanza Tower w Szczecinie dostępna będzie również oferta lokali handlowo-usługowych oraz biur dla podmiotów biznesowych.

Hanza Tower w Szczecinie to projekt wielofunkcyjny, którego inwestorem jest firma J.W. Construction. Spółka uwzględniła w swojej ofercie lokale handlowo-usługowe oraz biura. Część handlowa zlokalizowana będzie na parterze i pierwszym piętrze kompleksu, natomiast biura znajdą się pomiędzy drugą a piątą kondygnacją.

W ofercie dostępne są lokale biurowe o metrażach od 106 do 816 mkw. Ich ceny zaczynają się od 6 400 zł netto/mkw. Część lokali biurowych oraz handlowych została już skomercjalizowana.

Lokale mieszczące się na parterze dysponowały będą niezależnymi wejściami. Hanza Tower oferuje również centrum konferencyjne, gdzie można organizować eventy, konferencje, spotkania biznesowe oraz szkolenia. Łącznie inwestycja dysponowała będzie trzema salami o powierzchni ponad 800 mkw.

Zapewniamy między innymi reprezentacyjny hall z recepcją, indywidualny ciąg komunikacyjny z czterema windami, windę towarową, miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej, a także systemy kontroli dostępu, monitoringu i klimatyzacji. Ponadto w naszej inwestycji znajdować się będzie restauracja z różnorodną ofertą, strefa SPA, a w niej basen z kompleksem saun, a także taras widokowy zlokalizowany na 27 kondygnacji – mówi Małgorzata Ostrowska, Członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

Hanza Tower zostanie oddana do użytku w czerwcu 2020 roku.

Komentarze


 • turist
  Gość
  2019-03-05 13:29:49
  Gdy wybudują Hanza Tower będzie to niewątpliwie prestiżowa wizytówka miasta jak i najwyższy budynek w pólnocno- zachodniej Polsce

 • Max
  Gość
  2019-03-05 14:21:57
  Super. Z Hanzy będą piękne widoki. Czekam!!!

 • alta
  Gość
  2019-09-05 16:29:37
  Widoki na pewno cudowne! Oby więcej takich w Szczecinie

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.