Hanza Tower w Szczecinie pnie się w górę

2017.04.05

Ponownie ruszyła realizacja szczecińskiego projektu mieszkaniowego Hanza Tower, którego inwestorem jest firma J.W. Construction Holding S.A. Wieżowiec, który powstaje na działce przy alei Wyzwolenia 50 będzie gotowy w 2019 roku.

Hanza Tower ma być ekskluzywnym kompleksem, który łączył będzie w sobie funkcje mieszkaniowe, biurowe oraz komercyjne. Łącznie na 30 kondygnacjach znajdzie się 500 mieszkań, pomieszczenia biurowe oraz lokale usługowe.

W wieżowcu dostępnych będzie dla mieszkańców wiele udogodnień, w tym m.in. basen, kluby dla dzieci i młodzieży oraz pralnia samoobsługowa i recepcja.

Jest to dla nas ważna i prestiżowa inwestycja, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby projekt został zrealizowany z dbałością o najmniejsze detale. Mamy nadzieję, że Hanza Tower stanie się nowym symbolem Szczecina i tym samym wpisze się w topografię miasta jako wyjątkowy obiekt stwarzający doskonałe warunki do życia i biznesu


- komentuje Małgorzata Ostrowska, Członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction

W sprzedaży dostępne będą mieszkania i apartamenty o powierzchniach od 28 do nawet 220 metrowych penthouse'ów. Lokale o niestandardowej aranżacji będą miały wysokość 3 metrów.

Hanza Tower to również nowoczesne pomieszczenia biurowe oraz Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe. W wieżowcu znajdą się wielofunkcyjne sale z pełnym zapleczem multimedialnym i technicznym. Dodatkowo zaplanowano restaurację, spa z dostępem do sauny suchej i parowej oraz salę fitness.

Całość zostanie oddana do użytku w 2019 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • szczpom
  Gość
  2017-04-06 10:24:50
  Super niech budują

 • lokator!
  Gość
  2017-04-26 16:56:46
  Wreszcie coś się dzieje?!!

 • szccc1
  Gość
  2017-05-03 22:50:42
  Szczecin zasługuje na nowoczesną i wysoką zabudowę! To preztiż dla miasta i mieszkańców i nowe miejsca pracy

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.