Gdzie otwarty zostanie pierwszy w Szczecinie sklep sieci Aldi?

2021.10.12

Master Management Group podpisał umowę z dyskontem sieci Aldi na wynajem w parku handlowym zlokalizowanym w w południowo-wschodniej części miasta.

Do grona najemców parku handlowego MMG Centers* Szczecin dołączy już wkrótce dyskont sieci Aldi, który będzie pierwszym sklepem tej marki w mieście. Master Management Group podpisał również umowę najmu z marką Flügger i sklepem Nexterio.

Aldi zajmie w MMG Centers* Szczecin ponad 1 600 mkw. i oferował będzie pełny asortyment produktów – od artykułów spożywczych z wypiekanym na miejscu pieczywem, po chemię, elektronikę czy artykuły wyposażenia domu. Otwarcie pierwszego sklepu tej marki w mieście nastąpi pod koniec października.

Kolejnym nowym najemcą w parku handlowym została skandynawska marka Flügger, która oferuje wysokiej jakości farby do niemal wszystkich rodzajów powierzchni. W szczecińskim obiekcie zajmie lokal o powierzchni 227 mkw. Z kolei outlet Nexterio zwiększy zajmowaną powierzchnię z dotychczasowych 550 mkw do 830 mkw. Do grona najemców dołączył także sklep Pan Materac.

MMG Szczecin zajmuje łączną powierzchnię 14 200 m². Parkiem handlowym zarządza Master Management Group.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.