Przy plaży w Darłowie powstanie luksusowy The View Hotel z nowoczesnymi apartamentami


2022.07.15
Autor: Piotr Maślak
W pierwszej linii brzegowej w Darłowie powstaje wysokiej klasy hotel The View z basenem zewnętrznym „infinity”. Niemal z każdej części hotelu można napawać się widokiem morza.

The View Hotel powstaje przy ulicy Plażowej 4 w Darłowie. Inwestycja usytuowana będzie w pierwszej linii brzegowej, a części wspólne oraz apartamenty wykończone zostaną z najwyższej klasy materiałów.

Hotel z wyjątkowym widokiem na morze zaoferuje docelowo 214 lokali mieszkalnych. W ofercie znajdują się apartamenty 1, 2, 3-pokojowe o zróżnicowanych metrażach od 21 do 137 metrów kwadratowych. Dla miłośników sportów siłowych w budynku dostępna będzie strefa GYM, a także SPA & Wellness. Hotel posiadał będzie lobby z recepcją, restaurację, kids room, a także przestronną i komfortową strefę basenową. Atrakcją The View Hotel będzie niewątpliwie zewnętrzny basen typu „infinity” podświetlany wieczorem.

Miejsca parkingowe znajdą się w podziemnej hali garażowej. Cała inwestycja w Darłowie składała się będzie z dwóch, 9-kondygnacyjnych budynków. Planowane oddanie do użytkowania ma nastąpić w III kwartale 2024 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.