Otwarcie apartamentowca Dune w Mielnie

2013.06.10

Nad Morzem Bałtyckim, w Mielnie, przy samej promenadzie nadmorskiej, powstał prestiżowy apartamentowiec Dune. Uroczystość otwarcia tej inwestycji odbyła się 8 czerwca br.

Powstanie apartamentowca Dune zainspirowane było wizją Mielna jako eleganckiego kurortu. Stein Christian Knutsen, prezes Firmus Group, rozpoczął realizację swoich dalekosiężnych planów już ponad 13 lat temu, a Firmus Group sukcesywnie przez lata zmienia Mielno.

Dune jest jednym z najważniejszych projektów dewelopera. Budowa apartamentowca, który otwiera się na plażę, trwała 107 tygodni i pochłonęła 52 mln zł, a w planach jest kontynuacja tego projektu. Apartamentowiec Dune ma siedem kondygnacji, jego powierzchnia całkowita wynosi 10.500 m kw. Na czterech piętrach znajduje się 109 apartamentów, a na najwyższym piętrze powstało 6 penthouse'ów. Przygotowana została także hala garażowa na 115 samochodów.

Taras widokowy Dune jest miejscem ogólnodostępnym, z którego jest bezpośrednie wejście do całorocznej restauracji i zejście na promenadę. Natomiast część tarasu z basenami jest oddzielona i należy do strefy prywatnej dla mieszkańców apartamentowca.

Źródło: mat.pras/Urbanity

Inne wiadomości o Dune I

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.