Klub fitness oraz kino Helios - nowości w rozbudowywanej Galerii Emka w Koszalinie

2021.10.04

Dziewięciu nowych najemców dołączy do Galerii Emka w Koszalinie, która zostanie rozbudowana o powierzchnię handlowo-rozrywkową.

W ciągu najbliższych kliku dni ruszy rozbudowa centrum handlowego w Koszalinie, którego właścicielem jest firma LCP. Generalnym wykonawcą inwestycji została spółka Mirbud, z którą podpisana została już umowa na budowę.

Rozbudowa Galerii Emka w Koszalinie ma charakter Retail Parku, który połączony zostanie z istniejącym obiektem. Nowa część centrum handlowego o powierzchni około 10 000 metrów kwadratowych będzie miała dziewięciu nowych najemców.

Na działce, na której stanie Retail Park trwają już przygotowania pod pierwsze prace budowlane. Rozbudowa potrwa najbliższe dwa miesiące.

Poziom komercjalizacji wynosi już 70 proc. powierzchni centrum, a kolejne umowy są w trakcie negocjacji. Rozbudowana część uzupełni ofertę Galerii Emka o funkcje rozrywkowo-wypoczynkowe. W nowym obiekcie pojawi się m.in. klub fitness Just Gym o powierzchni ponad 2 000 mkw., kino Helios z kilkoma salami projekcyjnymi o powierzchni 2 200 mkw., a także największy sklep w regionie marki Sinsay, którego lokal będzie miał ponad 1 200 mkw. powierzchni.

Po zakończeniu inwestycji Galeria Emka oraz Retail Park zaoferują ponad 70 sklepów.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Galeria Emka

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.