Nowy hotel sieci Hilton w Kołobrzegu

2017.06.07

Hilton zawarł umowę franczyzową z BB Baltic Park Sp. z o. o. na otwarcie Hilton Garden Inn Kołobrzeg. Hotel znajdujący się w samym sercu nadmorskiego kurortu zostanie pierwszym ośrodkiem należącym do międzynarodowej sieci zlokalizowanym w tym rejonie.

Budowa obiektu rozpocznie się już w tym roku, a otwarcie hotelu zaplanowane jest na początek 2019 roku. Hilton Garden Inn Kołobrzeg w swojej ofercie będzie miał 128 pokoi.

Hilton Garden Inn Kołobrzeg zapewni gościom wysokiej jakości zakwaterowanie, w bliskiej odległości od plaży. Kołobrzeg jest jednym z największych kurortów nad Bałtykiem, a dzięki połączeniom promowym ze Szwecją i Niemcami cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród turystów z Polski, jak i zagranicy. Rejon ten korzysta także z wydarzeń związanych z rozwijającym się rynkiem przetwórstwa rybnego i transportu morskiego.

W portfolio sieci Hilton znajduje się ponad 30 już istniejących obiektów lub będących w różnych stadiach przygotowania. Hilton Garden Inn Kołobrzeg będzie szóstym hotelem marki Garden Inn w kraju i pierwszym hotelem sieci Hilton w tym mieście.

Hilton Garden Inn Kołobrzeg będzie się znajdował przy ul. Morawskiego w Kołobrzegu.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • lass
    Gość
    2017-06-14 14:26:03
    Kolobrzeg nie ma polaczen promowych do Szwecji i Niemiec. W sezonie mozna poplynac jedynie na Borholm

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.