Zakończono pierwszy etap realizacji inwestycji mieszkaniowej Na Skraju Lasu w Poznaniu

2013.03.28

Budynek A, realizowany w ramach pierwszej fazy poznańskiej inwestycji mieszkaniowej Na Skraju Lasu został właśnie oddany do użytku. Inwestor, OKRE Development, zajmuje się przekazywaniem mieszkań właścicielom. Równocześnie prowadzi prace budowlane związane z dalszą realizacją inwestycji.

Inwestycja mieszkaniowa Na Skraju Lasu ma stać się cichym i kameralnym osiedlem, położonym z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu dziewiczej przyrody. Sprzyja temu jej lokalizacja w sąsiedztwie rezerwatu Żurawiec w cichej dzielnicy Poznania.

Na terenie osiedla powstaną docelowo trzy niewielkie obiekty wielorodzinne. Pierwszy, wbudowany w ramach zakończonego etapu I budynek A, posiada 33 mieszkania o powierzchni od 45 do 65 metrów, do których przynależą ogródki, balkony lub tarasy. Wyposażony jest w podziemną halę garażową, parking dla rowerów oraz komórki lokatorskie.

Budowa pierwszego etapu inwestycji Na Skraju Lasu rozpoczęła się jesienią 2011. W ofercie dewelopera od razu pojawiły się mieszkania do sprzedaży. Wszystkie lokale w oddanym do użytku budynku A zostały sprzedane jeszcze przed zakończeniem budowy.

Obecnie w ofercie OKRE Development znajdują się mieszkania powstające w ramach drugiego etapu realizacji inwestycji Na Skraju Lasu. Za metr kwadratowy lokalu mieszkalnego w konstruowanym budynku C trzeba zapłacić około 5800 złotych brutto.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.