Wyłoniono wykonawcę osiedla Nove Olendry w Poznaniu

2019.03.08

Jeszcze w marcu rozpocznie się budowa nowego osiedla w Poznaniu - Nove Olendry. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma BSI Construction.

U zbiegu ulic Sielawy i Czarnuchy w sercu Naramowic powstanie osiedle budynków mieszkalnych wielorodzinnych Nove Olendry, którego deweloperem jest Novaform Naramowice, należąca do holenderskiej Grupy Klok.

W pierwszym etapie projektu wybudowane zostaną dwa budynki, w których łącznie znajdą się 103 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 32 do 84 metrów kwadratowych. Lokale zlokalizowane na czterech piętrach z antresolą lub ogródkiem. Deweloper zaplanował również zielone patio z placem zabaw oraz części wspólne dla mieszkańców.

Oddanie do użytku I etapu Novych Olendrów zaplanowano na IV kwartał 2020 roku. Jeszcze w marcu deweloper przekaże plac budowy firmie BSI Construction, która została generalnym wykonawcą inwestycji.

W planach spółki Novaform Naramowice jest również realizacja kolejnych etapów, w których znajdzie się zabudowa wielorodzinna, lokale handlowo-usługowe oraz parking wielopoziomowy.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.