W Poznaniu otwarto największy hotel sieci B&B w Polsce


2022.06.14
Autor: Bartosz Motorek, Urbanity.pl
Otwarcie B&B Poznań Old Town w Poznaniu sprawiło, że francuska sieć liczy już w Polsce dziesięć hoteli, w których oferuje już łącznie 1198 pokoi. Pod marką B&B działają obiekty we Wrocławiu, w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Katowicach, Toruniu, Nowym Targu, Lublinie oraz Rzeszowie.

Przy Placu Wolności 16 w centrum Poznania otwarty został 6 czerwca hotel B&B Poznań Old Town, który jest największym obiektem francuskiej sieci w Polsce. W ofercie znajduje się 156 pokoi z łazienkami, w tym pokoje rodzinne. Wszystkie są „ubrane” w ciepłą, pastelową kolorystykę. Aranżacja wnętrz odwołuje się do lokalnej architektury oraz tradycji.

Przestronne lobby aranżacją nawiązuje do street artu oraz legendarnego już festiwalu Malta. Za projekt części wspólnych na parterze odpowiada pracownia Tremend. W pokojach znajdują się dekoracje, które wykonano na podstawie grafik artystek związanych z Poznaniem.

Nowy hotel mieści się w zaadoptowanym i rozbudowanym budynku przy Placu Wolności, a generalnym wykonawcą inwestycji była firma Ultranet.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.