Powstający w centrum Poznania Silver ma już swojego agenta


2021.01.12
Autor: Urbanity.pl
Wybrana została firma, która skomercjalizuje powstający w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Poznaniu - wieżowiec Andersia Silver.

Von der Heyden Group wybrał firmę doradczą Knight Frank na agenta odpowiedzialnego za wynajem powierzchni w budynku biurowym Andersia Silver w Poznaniu.

Andersia Silver będzie nowoczesnym biurowcem, który zaoferuje biura w standardzie technicznym klasy A. Wieżowiec powstaje w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w centrum miasta i zakończy zabudowę Placu Andersa. Inwestycja dostarczy na poznański rynek niecałe 40 000 mkw. powierzchni użytkowej na 25 kondygnacjach.

Nowy wieżowiec w Poznaniu będzie miał wysokość 117,5 metra, co sprawi, że stanie się najwyższym budynkiem w mieście. Pod biurowcem zaplanowano 3-poziomowy parking samochodowy na 244 stanowiska. Inwestor planuje uzyskanie certyfikatu LEED na poziomie GOLD

Zakończenie budowy budynku Andersia Silver zaplanowano na 2023 rok.

Komentarze


  • ba
    Gość
    2021-01-12 12:18:07
    Bardzo ciężko będzie zapełnić całego Silvera w obecnej sytuacji.Jeżeli wynajęte będzie 50-60 % obiektu to będzie to duży sukces.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.