Otwarcie największego sklepu HalfPrice w Polsce


2022.06.30
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
Centrum handlowe Avenida w Poznaniu ma za sobą najważniejsze otwarcie tego lata. Grono najemców wzbogaciła marka z segmentu off-price - HalfPrice.

W ostatnim czasie grono najemców poznańskiej Avenidy poszerzone zostało o markę HalfPrice, oferującą ponad 2000 światowych marek w atrakcyjnych cenach, niższych o nawet 80 proc. Jest to największy sklep tego brandu w Polsce.

Mieszkańcy Poznania i okolic mogą już robić zakupy w sklepie HalfPrice o powierzchni 4 400 metrów kwadratowych, w którym znajdują się produkty wielu światowych marek w atrakcyjnych cenach. Asortyment sklepu składa się z ubrań, asortymentu sportowego, akcesoriów do domu, kosmetyków, perfum czy zabawek dla dzieci. Oferta HalfPrice w Avenidzie obejmuje także dział LUXURY BRANDS - luksusowe ubrania, buty i dodatki od największych domów mody i projektantów.

HalfPrice to polska marka, która liczy obecnie ponad 70 sklepów w całej Polsce.

Avenida Poznań to 3-kondygnacyjne centrum handlowe, które oferuje łącznie prawie 60 000 mkw. powierzchni do wynajęcia, na której znajduje się blisko 200 sklepów i punktów usługowych, w tym także 30 restauracji i kawiarni. Lista najemców Avenidy składa się z takich marek jak: HalfPrice, Reserved, Sinsay, Cropp, H&M, SportsDirect, Intersport, MediaMarkt, Empik, Mango, TKmaxx, H&M, Stradivarius, Pull&Bear, Bershka, Calypso oraz Lidl.

W centrum handlowym znajduje się także strefa Avenida Lounge na dwóch poziomach o powierzchni ponad 2 000 mkw., która przeznaczona jest do relaksu, rozrywki, coworkingu i integracji.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.