Murapol z kolejną działką w Poznaniu

2019.10.08

Grupa Murapol wybuduje osiedle budynków mieszkalnych wielorodzinnych na ponad 2,5 ha działce w Poznaniu, w dzielnicy Nowe Miasto.

Grupa Murapol zawarła przedwstępną umowę dotyczącą zakupu nieruchomości w Poznaniu. Zawarcie umowy przyrzeczonej dot. zakupu zakontraktowanych nieruchomości o powierzchni ponad 2,5 ha nastąpi do dnia 31 marca 2021 roku.

W Dzielnicy Nowe Miasto wybudowane zostaną trzy budynki mieszkalne o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej około 28 000 mkw. Łącznie inwestycja Grupy Murapol dostarczy około 600 mieszkań.

- Z uwagą śledzimy dynamiczny rozwój poznańskiego rynku mieszkaniowego oraz rosnący popyt na lokale kupowane zarówno na użytek własny, jak i w celach inwestycyjnych.
To właśnie Poznań jest miastem, w którym odnotowano mieszkaniowy boom w pierwszym kwartale br., a analitycy prognozują dalsze wzrosty zarówno pod względem wielkości oferty, jak i jej komercjalizacji
– mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Gosc
    Gość
    2019-10-09 09:31:43
    I znów Murapol oszuka kolejnych ludzi odwalając fuszere budowalaną. Najgorszy deweloper w kraju ta firma powinna przestać istnieć

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.