Mieszkania na wynajem w Poznaniu. Pierwsza tego typu inwestycja Trei Real Estate Poland


2022.07.05
Autor: Bartosz Motorek, Urbanity.pl
Trei Real Estate Poland planuje w Poznaniu budowę swojej pierwszej w Polsce inwestycji w sektorze PRS (Private Rented Sector). Osiedle w całości dostępne w formule najmu instytucjonalnego powstanie na działce przy ulicy Piątkowskiej.

Na działce przy ulicy Piątkowskiej w Poznaniu trwają przygotowania do rozpoczęcia budowy inwestycji w sektorze PRS. Międzynarodowy deweloper nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych - Trei Real Estate Poland - zrealizuje w tym miejscu swój pierwszy w Polsce projekt dostępny w całości w formule najmu instytucjonalnego.

Osiedle budynków wielorodzinnych w całości przeznaczone na wynajem powstanie przy ulicy Piątkowskiej, na której obecnie znajduje się supermarket Biedronka. Inwestor prowadzi proces relokacji supermarketu. Za całość prac związanych z budową nowej nieruchomości dla sieci Biedronka oraz wyburzenie obiektu odpowiada firma Strabag.

Inwestycja PRS w Poznaniu będzie kilkuetapowym projektem w ramach którego powstanie 450 mieszkań w formule najmu instytucjonalnego w trzech budynkach. W pierwszej kolejności wybudowane zostaną dwa budynki, w których znajdzie się ponad 300 mieszkań na wynajem. Prace budowlane rozpoczną się na początku 2023 roku.

Osiedle przy Piątkowskiej w Poznaniu, które łącznie zaoferuje ponad 19 000 mkw. powierzchni mieszkaniowej, ma być gotowe w 2025 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.