Gotowy trzeci budynek osiedla Red Park w Poznaniu. Budowa czwartego wkrótce

2019.08.23

Zakończyła się budowa trzeciego, przedostatniego budynku w ramach osiedla Red Park w Poznaniu. Niebawem rozpocznie się realizacja ostatniego obiektu.

RED Real Estate Development dysponuje już pozwoleniem na użytkowanie trzeciego budynku osiedla Red Park. Deweloper rozpocznie teraz przekazywanie kluczy mieszkańcom.

W trzecim budynku Red Parku, który ma 14 kondygnacji, znalazło się 137 mieszkań o powierzchniach od 36 do 60 metrów kwadratowych i układach od 2- i 3-pokojowych. Osiedle znajduje się przy ulicy 28 czerwca 1956 r. na Dębcu w Poznaniu i obecnie składa się z ponad 400 mieszkań. Mieszkańcy Red parku mogą korzystać z zielonego patio, wózkowni, rowerowni i podziemnego parkingu.

Deweloper już przygotowuje się do realizacji czwartego, ostatniego budynku osiedla. W tej fazie projektu zaplanowano 137 mieszkań o metrażach od 34 do 99 mkw. i liczbie pokoi od 2 do 4 z możliwością łącznie lokali. Parter budynku zostanie zagospodarowany pod mieszkania z ogródkami o powierzchni do 260 mkw. Ceny zaczynają się od 6 200 zł za mkw.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.