Finiszuje budowa Red Park III. Niebawem rozpoczęcie realizacji ostatniego budynku

2019.04.12

Budowa trzeciego budynku kompleksu Red Park w Poznaniu zbliża się do końca. Wykonawca kończy prace budowlane, tak, że przyszli mieszkańcy będą mogli latem odebrać klucze do swoich mieszkań.

Trzeci budynek Red Park swoją wysokością zrównał się z pozostałymi ukończonymi obiektami kompleksu. Prace budowlane przebiegają zgodnie z harmonogramem. Prawie wszystkie instalacje są gotowe, na fasadach leży izolacja termiczna, windy czekają na uruchomienie, trwa tynkowanie ostatniego piętra. Generalny wykonawca, firma Alfa-Bet powinna zakończyć wszystkie prace w ciągu kilku tygodni.

W przedostatnim etapie osiedla Red Park powstało 137 mieszkań o zróżnicowanych metrażach w standardzie deweloperskim. Taka sama ilość lokali będzie dostępna w planowanym, czwartym budynku przy ulicy 28 Czerwca 1956 r. Niebawem powinna rozpocząć się budowa ostatniego obiektu Red Parku, w którym dostępne będą mieszkania o powierzchniach od 34 do 98 mkw. i układach od 2 do 4 pokoi. Na parterze i 13. piętrze zaprojektowano mieszkania o wysokości do 3 m.

Mieszkańcy Red Parku mogą korzystać z patio, placów zabaw, z wózkowni, rowerowni czy parkingu podziemnego i zewnętrznego.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Stefek
  Gość
  2019-04-13 12:16:37
  Do 15 maja zostało niedużo. A co do izolacji termicznej to albo wełna się skończyla, albo Ukraińcy jeszcze nie opanowali tej umiejętności.

 • Zawiedziony
  Gość
  2019-05-10 23:06:06
  Budowa poważnie opóźniona. Termin zakończenia wyznaczony na 15 maj ( zapis w umowie deweloperskiej ). Zostało 5 dni, a są fragmenty ścian na których widać goły beton. Płytki na balkonach nieruszone, a gdzie balustrady .

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.