Drugi najwyższy biurowiec w Poznaniu ma nowego doradcę. Czeka go też remont


2021.09.07
Autor: Urbanity.pl
Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem biurowca Poznań Financial Center przy pl. Władysława Andersa 5 została firma doradcza Colliers. W tym roku rozpocznie się remont lobby budynku.

Poznań Financial Center przy pl. Władysława Andersa 5 w Poznaniu to obecnie drugi najwyższy tego typu obiekt w mieście. Biurowiec ma 18 kondygnacji i oferuje ponad 28 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia w standardzie klasy A. Najemcy mają do dyspozycji dwukondygnacyjny parking podziemny na 180 stanowisk.

Biurowiec znajduje się w ścisłym centrum Poznaniu, w sąsiedztwie m.in. Starego Browaru.

- Wysokość oraz doskonałe położenie czynią Poznań Financial Center jednym z najbardziej charakterystycznych biurowców w mieście. Najemcy doceniają stałe działania podejmowane przez właściciela obiektu mające na celu dostosowanie Poznań Financial Center do obecnych realiów – poza certyfikatem BREEAM budynek posiada także certyfikat COVID-19 by SAFE Asset Group, który potwiedza zastosowanie wszystkich usprawnień poprawiających bezpieczeństwo użytkowników w czasie pandemii. Ponadto na dachu PFC zostały zainstalowane panele fotowoltaiczne, które nie tylko realizują strategię waściciela w zakresie zrównoważonego rozwoju, ale przynoszą korzyść samym najemcom poprzez obniżenie opłat za media. W tym roku rozpocznie się również remont lobby budynku, które zostanie zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi – mówi Hubert Filipczak, Senior Associate w poznańskim biurze Colliers.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.