Biurowiec inwestycji Nowy Rynek nową lokalizacją dla Wunderman Thompson Technology w Poznaniu


2022.12.07
Działająca w Poznaniu od 17 lat firma Wunderman Thompson Technology zdecydowała się na zmianę biura. Spółka przeprowadzi się w przyszłym roku do najwyższego budynku kompleksu Nowy Rynek.

Nowe biuro firmy Wunderman Thompson Technology w Poznaniu mieściło się będzie w powstającym biurowcu kompleksu Nowy Rynek, u zbiegu ulic Wierzbięcice i Matyi. Budynek Nowy Rynek E o powierzchni około 28 500 mkw., zostanie oddany do użytku w II kwartale 2023 roku. W wyborze lokalizacji i negocjacji umowy najmu najemcę wspierali eksperci z firmy doradczej Colliers.

Nowy Rynek to poznańska inwestycja firmy Skanska, która zakłada budowę pięciu budynków o o różnej funkcjonalności. Całkowita powierzchnia użytkowa kompleksu wyniesie 100 000 mkw.

W Poznaniu działamy już od 17 lat, tworząc złożone aplikacje webowe i platformy marketingowe dla dużych graczy, jak Ford, Coca-Cola czy Shell w oparciu o produkty parterów – Adobe czy Sitecore. Jesteśmy specjalistami AEM, niedawno utworzyliśmy zespoły zajmujące się AI, a dodatkowo chcemy także poszerzać zespół ekspertów Sitecore. W 2023 połączymy się z biurem WTT w Katowicach, tworząc silniejszą dywizję technologiczną sieci Wunderman Thompson i WPP na mapie Polski
powiedział: Marcin Stańczyk, Dyrektor Zarządzający Wunderman Thompson Technology

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.