Trwa rozbudowa Galerii Leszno o dodatkową powierzchnię handlową

2015.11.27

Firma Erbud S.A., jako generalny wykonawca, rozpoczął prace budowlane mające na celu rozbudowę Galerii Leszno. W wyniku inwestycji powstanie Retail Park o powierzchni 6,5 tys. mkw., który zostanie oddany do użytku w czerwcu 2016 roku.

Nowy park handlowy będzie dysponował powierzchnią najmu wynoszącą 6500 mkw., na której znajdzie się osiem lokali. Powiększeniu ulegnie również parking samochodowy o dodatkowe 200 stanowisk.

Inwestorem projektu jest firma Multi Poland, a generalnym wykonawcą została spółka Erbud, która rozpoczęła już prace budowlane. Równolegle trwa także komercjalizacja nowej części. Oddanie do użytku nowego budynku Retail Park zaplanowano na 15 czerwca przyszłego roku.

Budowa nowej części Galerii Leszno to dla nas bardzo ważny projekt. Decyzja o tym przedsięwzięciu spowodowana była niezwykłą popularnością Galerii Leszno wśród mieszkańców regionu, ale również zainteresowaniem dużych, popularnych marek, które chciały dołączyć do Galerii Leszno. Właśnie dla nich,
w nowym budynku, powstaje 8 wielkopowierzchniowych sklepów. W tej chwili wszystkie prace przebiegają zgodnie z harmonogramem, mamy więc nadzieję, iż już latem będziemy otwierać powiększoną Galerię Leszno


- mówi Kamila Kiersikowska, Dyrektor Galerii Leszno.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.