Diverse i Medicine w Galerii Leszno

2017.03.10

Z początkiem obecnego miesiąca, w Galerii Leszno otwarte zostały dwa nowe salony - Diverse oraz oraz sklep Medicine ? everyday therapy. Od początku tego roku w obiekcie zainaugurowały już cztery nowe marki.

Nowymi najemcami Galerii Leszno są m.in. sklep Medicine o powierzchni 175 metrów kwadratowych, który znajduje się na parterze budynku oraz salon marki odzieżowej Diverse, który z lokalem o powierzchni 183 mkw. mieści się na pierwszym poziomie galerii.

Galeria Leszno to budynek handlowo-usługowy, w którym funkcjonuje 100 sklepów, restauracji czy kawiarni. Wśród najemców obiektu są takie marki jak: Intermarche, H&M, Sinsay, Mohito, Reserved, Stradivarius, C&A, CCC czy Smyk.

W budynku znajduje się również centrum rozrywki z Fitness Club Sporting, 4-salowym kinem Cinema 3D oraz placem zabaw dla dzieci.

W czerwcu 2016 roku otworzyła się nowa część obiektu - Park Leszno, jednopoziomowy budynek o powierzchni ok 6500 mkw, z docelową ofertą 8 wielkopowierzchniowych sklepów, w tym m.in. Media Expert, Martes Sport, Drogeria Hebe czy KiK .

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • baniak
  Gość
  2017-03-11 16:11:35
  No fajnie że Diverce, bo tam się przejdę. Zazwyczaj to media expert, a resztę zamawiam przez neta.

 • pudel
  Gość
  2017-03-12 15:20:55
  to ja podobnie, ale nawet sprzęt staram się przez neta, bo nei chce mi sie chodzić bo tracę kupę czasu.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.