Można już kupić gotowy loft w budynku zabytkowej Kuźni w Lesznie

2021.04.08

XIX-wieczny budynek fabrycznej kuźni w Lesznie, który stanowi część kompleksu Lofty na Pompach został już odrestaurowany. Obiekt oferuje jedną z najbardziej stylowych, industrialnych przestrzeni do zamieszkania w kraju.

Lofty na Pompach to kompleks na terenie dawnej Fabryki Pomp, otwartej przez Phillippa Hannacha w 1868 roku przy ulicy Narutowicza w Lesznie. Inwestycja firmy ICC Real Estate oferuje luksusowe apartamenty, a także powierzchnie biurowo-usługowe oraz gastronomiczną. Całość ma być gotowa w 2023 roku.

Obecnie zakończyła się rewitalizacja dawnej kuźni o wysokości 6 metrów i powierzchni 110 metrów kwadratowych. Obiekt o niezwykle ciekawym kształcie został poddany kompleksowej rewitalizacji, a jego wnętrze zaaranżowane jest w kontrastowych kolorach z zachowanymi oryginalnymi elementami drewnianymi oraz metalowymi i odsłoniętą klinkierową cegłą.

Uwagę zwracają m.in. spiralne schody z lekką, metalową, oszczędnie zdobioną balustradą, prowadzące do sypialni na antresoli, które usytuowane zostały w centralnym punkcie strefy dziennej. A także granitowa wyspa kuchenna z okapem ze stali podwieszonym bezpośrednio do sufitu. Dwupoziomowy loft, wykończony w surowym i eleganckim stylu, wyposażony został w ogrzewanie podłogowe i klimatyzację z rekuperacją.

W ofercie firmy ICC Real Estate pojawił się właśnie gotowy do zamieszkania loft w budynku Kuźni oraz 12 apartamentów w Loftach na Pompach.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Lofty na Pompach, ICC Real Estate

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.