Vendo Park Chodzież w całości został wynajęty


2018.05.22
Autor: Urbanity.pl
Na trzy miesiące przed oficjalnym otwarciem parku handlowego Vendo Park Chodzież, inwestycja została skomercjalizowana w 100 proc. Inwestorem jest spółka Trei Real Estate.

Vendo Park Chodzież budowane jest na działce o powierzchni 1.1 hektara na terenie sąsiadującym z ruinami dawnej fabryki porcelitu w Chodzieży przy ulicy Buszczaka, które zostaną wkomponowane w bryłe budynku. Inwestycja oferuje 4 100 metrów kwadratowych powierzchni najmu. Na trzy miesiące przed otwarciem, wynajęte zostały wszystkie lokale.

Wśród sklepów jakie znajdziemy w Vendo Park będą: CCC, Hebe, KiK, Martes Sport, Media Expert, Pepco, Piekarnia Grochola, Takko, Top Secret, czy 4F. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się supermarket Lidl, który dopełni ofertę parku handlowego. Dla zmotoryzowanych przygotowane zostanie 100 miejsc parkingowych.

Inwestorem jest Trei Real Estate, należący do niemieckiej grupy kapitałowej Tengelmann, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia architektoniczna Woźniak Project. Generalnym wykonawcą jest firma JMS Sp. z o.o. Oficjalne otwarcie Vendo Park Chodzież odbędzie się na koniec sierpnia 2018 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.