Otwarcie dwóch inwestycji Vendo Park w Łukowie i Władysławowie


2020.12.17
Autor: Urbanity.pl
Łuków i Władysławowo to kolejne polskie miasta, w których firma Trei Real Estate Poland otworzyła parki handlowego pod nazwą Vendo.

W tym tygodniu otwarte zostały dwie inwestycje handlowego Vendo Park - na Pomorzu i Lubelszczyźnie, a dokładnie w Łukowie i Władysławowie. Deweloper, który ma siedzibę w Niemczech zrealizował tym samym plan dostarczenia sześciu obiektów w 2020 roku. Trei zarządza dziś portfelem 21 Vendo Parków.

Vendo Park we Władysławowie powstał na działce przy ulicy Starowiejskiej 33 i oferuje ponad 5 600 metrów kwadratowych powierzchni najmu. Wśród sklepów, jakie otwarte zostały w obiekcie są Pepco, Rossmann, KiK, TEDi, Martes Sport, Media Expert, Świat Prasy i Netto. Zmotoryzowani klienci mogą korzystać z parkingu na 190 miejsc.

Deweloper wybuduje jeszcze restaurację McDonald’s na sąsiadującej działce, która otworzy się w II kwartale 2021 roku. W ramach inwestycji wykonana została również przebudowa ulicy Starowiejskiej w okolicy zjazdu na teren Vendo Parku.

Z kolei Vendo Park w Łukowie wybudowany został przy alei Kaczorowskiego 4 i dysponuje powierzchnią na poziomie 6 800 mkw. Do grona najemców należą takie sklepy jak Biedronka, Rossmann, TEDi, Martes Sport, CCC, Sinsay, KiK, Pepco i Media Expert. Przy Vendo Parku powstał parkin dla aut, który ma 170 stanowisk postojowych.

Generalnym wykonawcą obu parków handlowych była firma JMS.

Trei Real Estate prowadzi obecnie realizację inwestycji w Zielonce, a w 2021 roku planuje uruchomić projekty na gruntach, gdzie posiada już pozwolenia na budowę – w Piekarach Śląskich, Koszalinie, Myśliborzu i Oświęcimiu.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.