Nad samym jeziorem w Mikołajkach trwa budowa apartamentowca firmy Inpro


2022.06.22
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
Tuż przy jeziorze Mikołajskim, na Ptasiej Wyspie w Mikołajkach, Grupa Inpro realizuje kompleks apartamentowy. Właśnie ruszyła także sprzedaż.

Nowa inwestycja Inpro w Mikołajkach to kontynuacja realizowanego projektu tego dewelopera w latach 2011-2013, obejmującego powstanie pięciogwiazdkowego Hotelu Mikołajki Leisure & SPA. Obecnie trwa budowa 5-kondygnacyjnego obiektu, w którym znajdzie się 71 apartamentów mieszkalnych i 34 apartamenty usługowe. Wszystkie lokale będą kompleksowo wykończone i wyposażone pod klucz.

W ofercie znajdują się apartamenty mieszkalne o metrażach od 29 do 76 mkw., i układach od 1 do 4 pokoi oraz 34 apartamenty usługowe. Lokale posiadały będą loggie, balkony oraz tarasy. Aktualnie w ofercie dostępne są 34 apartamenty w cenach od około 27 060 zł/m2 brutto.

Apartamenty w Mikołajkach powstają przy ulicy Spacerowej, w centrum miasta. Wśród udogodnień inwestycja może się pochwalić m.in. reprezentacyjnym foyer, salką konferencyjną, butikiem, salą zabaw dla dzieci, a także nowoczesną strefą fitness. Obiekt wyposażony zostanie w windy czy boksy do przechowywania. W podziemnej hali garażowej znajdzie się miejsce na 62 auta i 7 miejsc dla motocykli. Na terenie inwestycji wybudowane zostaną również 3 indywidualne garaże, każdy z nich obejmujący 2 stanowiska, a w sferze zewnętrznej przewidziano 29 miejsc postojowych naziemnych.

Przyszli właściciele apartamentowca zyskają dostęp do bogatej infrastruktury Hotelu Mikołajki Leisure & SPA. Inwestycja ma być gotowa do końca czerwca 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.