Park handlowy Karuzela Ełk zostanie rozbudowany o nowe sklepy


2021.03.09
Autor: Urbanity.pl
Otwarty w IV kwartale 2020 roku park handlowy Karuzela w Ełku zostanie poddany rozbudowie. Inwestycja ruszy do końca tego roku.

Park handlowy Karuzela Ełk jest obecnie jednym z największych tego typu obiektów w województwie warmińsko-mazurskim. Trwająca dwanaście miesięcy budowa zakończyła się na początku listopada 2020 roku, kiedy to nastąpiło oficjalne otwarcie.

Obecnie obiekt oferuje ponad 16 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia, na której funkcjonuje blisko 20 sklepów. Wśród najemców Karuzeli Ełk są hipermarket Bi1, Sinsay, Martes Sport, Tedi, Media Expert, CCC, House, Cropp, Dealz, KIK, Pepco, Rossmann czy Kakadu. Trwają już prace wykończeniowe w ostatnich trzech sklepach, które otwarte zostaną do wakacji. Wtedy też klienci parku handlowego będą mogli zrobić zakupy w New Yorker, Kaes Sport i Git Burger które zajmą łącznie ponad 1.500 m kw powierzchni.

Inwestor już planuje rozbudowę Karuzeli w związku z dużym zapotrzebowaniem na powierzchnie handlowe w Ełku. Do końca bieżącego roku rozpocząć ma się realizacja drugiego etapu inwestycji, który zakłada powiększenie obiektu o kolejne 5 000 mkw. Rozbudowa sprawi, że Karuzela w Ełku będzie jednym z największych parków handlowych w Polsce o łącznej powierzchni ponad 21 000 mkw.

Komentarze


 • Aaa
  Gość
  2021-03-09 20:47:44
  No tak mamy pandemie ludzie prace tracą nie stać na mieszkania własne i jakoś nikt nie pomaga ale parki sklepy czy chodniki to maja kasę zeby robić. Żałosne

 • Eee gość
  Gość
  2021-03-09 20:55:18
  Ja uważam żeby pomagać ludziom którzy nie mają swoich mieszkań tylko żyją na wynajem a na tą mają kasę wstydu nie mają

 • Bbb
  Gość
  2021-03-10 07:45:37
  A co ma pandemia i wynajmowanie mieszkania do galerii?? Prywatny inwestor za swoje pieniądze robi inwestycje a nie miasto z budżetu. Wręcz przeciwnie do budżetu właśnie będą trafiać pieniądze z podatków itp oraz kilkadziesiąt ludzi znajdzie pracę

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.