Rusza realizacja parku logistycznego Kielce Centrum


2022.08.23
Autor: Monika Kiereś
Grupa Reesco wybuduje pierwszy budynek w ramach inwestycji o charakterze logistyczno-magazynowej Kielce Centrum o łącznej powierzchni około 30 000 mkw. Inwestorem jest firma Strategic Logistics Polska.

Spółka Reesco Retail, należąca do Grupy Reesco, wybuduje jako generalny wykonawca obiekt w ramach nowego parku logistyczno-magazynowego Kielce Centrum. Będzie to pierwszy budynek realizowany przez spółkę kompleksowo - zaplanowanie, kosztorysowanie i realizację prac budowlanych pierwszego budynku

Inwestorem jest firma Strategic Logistics Polska, która posiada już prawomocne pozwolenie na budowę pierwszego budynku o powierzchni około 3 000 mkw. Inwestycja, która docelowo dostarczy na kielecki rynek magazynowy około 30 000 mkw. powstanie na działce przy ulicy Robotniczej 7 w Kielcach. Udostępnienie nowej przestrzeni logistycznej w województwie świętokrzyskim odpowie na zapotrzebowanie na nowe powierzchnie magazynowe tego regionu. Nowy park logistyczny zaspokoi również potrzeby sektora e-commerce w mieście i okolicach.

Projekt realizuje spółka celowa Kielce Propco Sp. z o.o. Park logistyczny Kielce Centrum przyczyni się także to wzrostu liczby miejsc pracy.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.