Startują dwa kolejne projekty Dekady - w Koninie i w Mińsku Mazowieckim


2016.02.24
Autor: Urbanity.pl
Ruszyła komercjalizacja dwóch obiektów handlowych w Koninie i w Mińsku Mazowieckim, które powstaną pod marką z grupy Dekada. Wynajmem powierzchni zajmuje się firma BOIG Property Consulting.

W Koninie powstanie Galeria Dekada, która zostanie połączona z dworcem kolejowym, poczekalnią dla podróżnych i kasami biletowymi. Nowe centrum handlowe typu strip mall będzie miało 5800 metrów kwadratowych powierzchni najmu, na której funkcjonowało będzie około 20 lokali handlowo-usługowych.

Powstanie również parking samochodowy na ponad 300 stanowisk. Dekada Konin mieścić się będzie przy ulicy Kolejowej i Dworcowej.

Podobny obiekt powstanie w Mińsku Mazowieckim, gdzie również projekt obejmuje wybudowanie dworca kolejowego połączonego z częścią komercyjną o powierzchni około 4300 mkw. i z około 15 sklepami. Również powstanie parking samochodowy, który pomieści około 230 aut. Dekada w Mińsku znajdzie się w centrum miasta przy ulicy 1-go Maja i Kościuszki.

Ze względu na obecność dworców, które są gwarantem dużej odwiedzalności, inwestycje w Koninie i w Mińsku Mazowieckim cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem najemców. W obu obiektach przewidujemy tenant mix składający się z przedstawicieli branż spożywczej, drogeryjnej, RTV AGD, modowej i przemysłowej


- mówi Radosław Gadomski, Commercial Director w BOIG Property Consulting.

Nowoczesne dworce kolejowe zintegrowane z częścią handlową w Koninie i w Mińsku Mazowieckim wybudowane zostaną we współpracy z PKP SA i jej spółką zależną - Xcity Investment. Oba obiekty handlowe zostaną otwarte w czwartym kwartale 2017 roku.

Inne wiadomości o Dekada, Dekada, BOIG Property Consulting, Dekada Realty

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.