Rozpoczyna się realizacja Panattoni Park Ruda Śląska III

2020.10.06

Ruszyła budowa kompleksu Panattoni Park Ruda Śląska III, który zlokalizowany będzie w centrum konurbacji śląskiej, w pobliżu dwóch autostrad A1 i A4.

Panattoni ruszył z realizacją kompleksu Panattoni Park Ruda Śląska III, który składał się będzie z dwóch budynków o łącznej powierzchni ponad 70 000 mkw. Nowe obiekty będą miały odpowiednio - 46 561 m kw. i 24 489 m kw.

Inwestycja powstaje w centrum konurbacji śląskiej, w pobliżu dwóch autostrad A1 i A4 i spełni kryteria jakości potwierdzone certyfikatem BREEAM na poziomie „Very Good”.

Potencjał parku podkreśla także Aurelia Rachtan, Senior Development Manager z Panattoni: „Panattoni Park Ruda Śląska III znajdzie się w centrum jednego z najatrakcyjniejszych regionów w Polsce. Silna gospodarka, wysoka populacja zapewniająca dostęp do pracownika, a przede wszystkim ogromne zapotrzebowanie na magazyny. Tylko w pierwszej połowie 2020 r. nowa podaż zbliżyła się tu do 200 000 m kw., a 400 000 pozostawało w budowie na początku drugiej połowy roku. Panattoni wynajęło tu przez pierwsze 6 miesięcy ponad 85 000 m kw., co jest fantastycznym wynikiem.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.